Czym jest Neuro Klub?

Jesteś Świeżakiem? Nie zaglądałeś tu nigdy?
Nic nie szkodzi – wszystko wyjaśnimy!
Neuro Klub to:

Co działo się w Neuro Klubie w ubiegłym miesiącu?

Basia Parol poprowadziła webinar dla NeuroKlubowiczów na temat ortopedycznego przeglądu miednicy, podczas którego otrzymaliście praktyczne informacje jak szybko otwierać i zamykać szufladki z możliwymi patologiami w obrębie stawu biodrowego.

Jak co miesiąc odbyliśmy kilka poniedziałkowych Neuro Kawek:

  • Podczas pierwszej Marek Kuś pytał: co pamiętacie ze szkoły? – Mówiliśmy o komunikacji z pacjentem, która jest niezwykle istotna.
  • Druga Neuro Kawka też należała do Marka. Przedstawił on problematykę porządkowania i harmonizacji siebie, oraz swojego przekazu.
  • Na trzeciej Martyna i Karolina poruszyły ważny temat: jak dbać o siebie i swoje emocje w pracy z pacjentem? Nie zabrakło pomocnych technik i porad.
  • Czwartą znów poprowadził Marek. Opowiadał o kwestii skutecznej komunikacji marketingowej.
  • Na kolejnej Neuro Kawce Patryk Sobotka mówił o ładowaniu swoich życiowych baterii
  • Podczas ostatniej Neuro Kawki Iryna pokazała nam jak i dlaczego prowadzi Instagram i co jej to daje.

Poza tym w ubiegłym miesiącu w ramach Neuro Klubu odbyliśmy 4 wieczorne medytacje, dotyczące m.in. uwolnienia starych schematów i zaprogramowania nowego modelu budowania pomostów.

W drugiej połowie miesiąca odbyło się spotkanie stacjonarne Neuro Klubu w Warszawie, na którym był jak zawsze pełen ogieeeeeeeeeeeń! Cały dzień emocji, podczas którego przygotowaliśmy dla Was w sumie trzy różne wykłady i dwa warsztaty.

Pierwszy wykład dotyczył otwarcia własnej praktyki gabinetowej, a pozostałe dwa integracji medycyn świata. Podczas warsztatów ćwiczyliśmy ruch autentyczny oraz odbyliśmy trening sensoryczny.

Po wykładach i warsztatach przyszedł czas na mocne terapie i wspólne procesy, które zakończyły się późno w nocy. Tak było:

Co planujemy na najbliższy czas?

W tym miesiącu wjeżdża fantastyczne szkolenie online Basi i Kuby: Konflikt Udowo-Panewkowy.Oczywiście będzie ono dostępne dla członków Neuro Klub bez żadnych dodatkowych opłat. Podczas szkolenia dowiesz się między innymi jak powstaje konflikt udowo-panewkowy i jak go rozpoznać, co predysponuje do jego rozwoju, zobaczysz jak przedstawia się na zdjęciach rentgenowskich.

Również w tym miesiącu Michał Dzierzgwa poprowadzi dla nas webinar dotyczący integracji strukturalnej klatki piersiowej. Dla lubiących rozwój osobisty standardowo szereg medytacji i Neuro Kawek z mocnymi tematami. W Neuro Kawkach poruszymy tematy budowania marki własnej, porozmawiamy o tworzeniu kontentu i sprzedaży w socialach. Pomówimy także o podstawowych narzędziach marketingowych, które pomogą dotrzeć do nowych grup pacjentów.

Pamiętajcie, że wszystko to, co dzieje się u nas jest regularnie zgrywane i wrzucane na platformę Neuro Klubu – oznacza to, że gdy dołączysz do Neuro Klubu, będziesz mieć dostęp do wcześniejszych materiałów – również z poprzednich edycji!

Jak widzisz, warto być z nami!

Pamiętaj, że możesz wpaść do Neuro Klubu tylko na chwilę, aby zajrzeć jak jest i czy Ci się spodoba (dostęp na 1 miesiąc) lub dołączyć na trochę dłużej (dostęp na 6 miesięcy) albo zadomowić się w Neuro Klubie na rok (dostęp na 12 miesięcy z dodatkowymi bonusami).

Wybór należy do Ciebie!