WEBINAR
ŚRODA 31.01.2024
GODZINA 19:00

PRZEPONY FUNKCJONALNE – WSTĘP DO INTEGRACJI PRZEPON CAŁEGO CIAŁA

Opis webinaru

Czy słyszałeś o koncepcji przepon funkcjonalnych? Czy w swojej praktyce uwzględniasz aspekt tensegracyjny, krążeniowo-oddechowy i stymulację autonomicznego układu nerwowego?

Uwzględnienie tych obszarów może przynieść niesamowite efekty z każdego z wymienionych układów i być niezwykłym terapeutycznym game changerem.

Przepony funkcjonalne to poprzeczne kompleksy struktur, które oddzielają poszczególne jamy ciało, tworząc zależne od siebie cylindry ciśnieniowe. W ten sposób możemy wyróżnić m.in: cylinder jamy brzusznej, klatki piersiowej czy szyi.

Problem w tym, że obszary te mogą nieźle „zamieszać” w komunikacji pomiędzy poszczególnymi cylindrami utrudniając oddech, odpływ krwi żylnej, limfy, obciążając przy tym autonomiczny układ nerwowy i generować olbrzymią ilość napięć w całym ciele. I wiedząc o tym trzeba umieć z nimi pracować.

Prowadzący webinar

Na webinarze dowiesz się:

Jak możesz dołączyć?

Bardzo prosto. Skorzystaj z formularza i zapisz się na listę uczestników. 

Jak możesz dołączyć?

Bardzo prosto. Skorzystaj z poniższego formularza i zapisz się na listę uczestników. 

Nie pozwól, aby blokady w ciele ograniczały Twoją praktykę!

Jeżeli chcesz nauczyć się jak pracować z przeponami funkcjonalnymi i wiedzieć z jakimi obszarami korelują te kompleksy tkanek, to wbijaj na środowy webinar. Wszystko Ci pokażemy.