Decydując się na szkolenie z NiT wiedziałam, że trochę mi się w życiu zmieni bo będę pracować totalnie nowymi technikami niż do tej pory. Poznałam fajnych ludzi i naturalnie dołaczyłam do społeczności neuroklubowej. Ciepło i otwartość jakiej doświadczyłam od dużej grupy nieznajomych przekroczyła moje wyobrażenia. Dzięki wsparciu, nauce i doświadczaniu wspólnie z ekipą, zwiększyłam uważność na siebie i innych, uczę się wyrażać siebie na różne sposoby i totalnie czuję, że mogę być sobą. Nie ma presji czy wyścigu szczurów, jest grupa terapeutów, która chce pomagać innym ludziom, uczyć się ale też pracować nad sobą by czuć się lepiej i móc dzięki temu też lepiej pomagać innym. W tym roku NK stawia na metody związane z psychosomatyką. Dzięki Klubowi mam większą wyrozumiałość do siebie i swojego ciała, zaczęłam poświęcać więcej czasu na rzeczy, które sprawiają mi radość. Wzrastam w swojej najbliższej relacji oraz lepiej komunikuję się z rodzinką. Przede wszystkim, zrzuciłam z siebie stresory i jest tak jakoś lżej i słoneczniej w życiu. Polecam na maksa, w tej społeczności spotkałam samych ciekawych ludzi, także na bank znajdziesz sobie tu kamrata po fachu