Patryk Wąsowski

Praca z człowiekiem i jego ciałem, to nieustanne poszukiwanie doskonałości w zawiłości systemów, z których się składamy. Do swojej pracy staram się podchodzić z dużą pewnością siebie i jeszcze większą pokorą, mając stale otwartą głowę.

Od 2016 jestem związany z masażem tkanek głębokich, który praktykuję, na już przeszło kilku tysiącach pacjentów. Metodę tę wspieram pinopresurą, klawiterapią, igłoterapią i innymi technikami ze spektrum terapii manualnej. Dziś uważam, że jestem w stanie swoje spostrzeżenia, wiedzę i przede wszystkim praktykę przekazywać dalej.

Fascynuje mnie kultura Dalekiego Wschodu i w przyszłości chciałbym z niej czerpać pełnymi garściami. Lubię pracować ze stawami skroniowo-żuchwowymi i zgłębiać zależności ich wpływu na resztę ciała. W wolnych chwilach uprawiam jogę, medytuję, czytam, gram i nasłuchuję tego co świat może mi zaoferować.

Kształciłem się na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Za mną też wiele ciekawych szkoleń, a każde z nich wpłynęło na mój rozwój i umiejętności. Myślę, że ciągle mi mało i to samo będę chciał zaszczepić w was.

Znajdziesz mnie także tutaj: