Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /home/projektm/domains/neuroprojekt.pl/public_html/wp-content/plugins/learndash-course-grid/includes/class-utilities.php on line 494
Zasady egzaminu (Ważne!) - Centrum Szkoleniowe Neuro Projekt

Zasady egzaminu (Ważne!)

Cześć!

Nadszedł czas, kiedy zweryfikujesz swoją wiedzę z ukończonego kursu Neuro Kręgosłup. Przede wszystkim gratulujemy Ci dojścia do tego etapu i jesteśmy przekonani, że egzamin będzie dla Ciebie formalnością.  Prosimy Cię o zapoznanie z zasadami egzaminu, aby wszystko było dla Ciebie jasne.

Pytania

Masz przed sobą test jednokrotnego wyboru z 40 pytaniami i 45 minut na jego uzupełnienie. Wszystkie  pytania są rozliczane pojedynczym punktem. Sumarycznie masz do zdobycia 40 punktów. Test uznaje się za zaliczony, gdy uzyskasz 87%, czyli co najmniej 35 punktów. Po każdej udzielonej odpowiedzi otrzymasz informację, czy jest ona prawidłowa. Wynik egzaminu poznasz już po zakończeniu testu. 

Liczba podejść

Podczas całego szkolenia udostępniamy Ci łącznie 3 podejścia do egzaminu, które możesz wykorzystać w dowolnym momencie. Ważne, aby zdążyć przed końcem szkolenia. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku, prosimy, aby nie rozwiązywać kolejnych egzaminów – ułatwi nam to pracę. 

Certyfikaty

Jeśli uzyskasz pozytywny wynik (NIE MOŻE BYĆ INACZEJ!) to certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie otrzymasz zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • Pozytywny wynik do 10 czerwca – wysyłka certyfikatu do 17 czerwca 
  • Pozytywny wynik do 10 lipca – wysyłka certyfikatu do 17 lipca
  • Pozytywny wynik do 10 sierpnia – wysyłka certyfikatu do 17 sierpnia

Analogicznie będą wyglądały kolejne miesiące. Certyfikat oraz zaświadczenie w języku polskim prześlemy na Twoją skrzynkę pocztową, podaną podczas zakupu szkolenia.

Weryfikacja danych

Przed rozwiązaniem egzaminu prosimy o weryfikację danych w swoim profilu. Certyfikaty oraz zaświadczenia wystawiamy na podstawie udostępnionych nam danych. Dane można w każdej chwili zweryfikować i zaktualizować przechodząc do Panelu Kursanta  i następnie do sekcji Adres. Nad Twoim imieniem znajduje się przycisk Edytuj, który umożliwia modyfikację danych. Do wystawienia dokumentów potrzebujemy następujących danych: Imię, Nazwisko, Data i miejsce urodzenia, PESEL. Prosimy, aby zadbać o jakość tych danych.

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki,
Centrum Szkoleniowe Neuro Projekt

 

×

Koszyk