Justyna Żyła

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytet Medycznego, terapeuta manualny, w trakcie studiów w Akademii Osteopatii w ramach Osteopathic European Academic Network.

Jestem pracownikiem dydaktycznym z prawie 10-letnim doświadczeniem. Z Neuro Projektem współpracuję od 2014 roku, współtworząc szkolenia z bańki chińskiej, terapeutycznego masażu relaksacyjnego czy kinesiotapingu.

Od 2012 r. prowadzę gabinet osteopatii, fizjoterapii i masażu FizjoBell gdzie zajmujemy się dorosłymi i dziećmi, prowadzimy pacjentów bólowych, neurologicznych, ortopedycznych, ale prowadzimy też terapię kobiecą i psychoterapię. Nigdy nie zapominamy o strefie profilaktyki i relaksacji prowadząc szeroką gamę zajęć ruchowych.

Na co dzień specjalizuję się w terapii zaburzeń funkcjonalnych, ostrego bólu oraz zaburzeniach układu pokarmowego, pamiętając o wpływie stresu i emocji na ciało.

Na pacjenta patrzę zawsze w sposób holistyczny. Podczas jednej terapii diagnozuje, rehabilituje i edukuję. Tłumaczę mechanizm powstania dolegliwości tak, aby pacjent zrozumiał siebie na kilku poziomach.

Znajdziesz mnie także tutaj: