CZŁOWIEK OD ŚRODKA

badania laboratoryjne dla fizjoterapeutów

CENA PIERWSZEGO DNIA:

399 zł

CENA REGULARNA 529 zł

Dzięki temu szkoleniu nabierzesz pokory, bo zauważysz, gdzie fizjoterapia ma swoje granice, ale też zwiększysz swoją skuteczność, wspomagając terapię o badania laboratoryjne.

Wstęp do badań
Catchy hasło

 1. Czy badania są istotne?
 2. Kiedy wykonywać badania?
 3. Jak przygotować pacjenta do badań?
  • Składniki krwi
 4. Morfologia
 5. Odczytywanie wyniku:
  • Przykładowe wyniki
  • Możliwe interferencje

O stanie zapalnym
Catchy hasło

 1. Parametry
 2. Wpływ czynników zewnętrznych na dane parametry
 3. Możliwe interpretacje

Badania dotyczące krążenia
Catchy hasło

 1. Parametry
 2. Wpływ czynników zewnętrznych na dane parametry
 3. Możliwe interpretacje

Układ trawienny
Catchy hasło

 1. Parametry
 2. Wpływ czynników zewnętrznych na dane parametry
 3. Możliwe interpretacje

Układ moczowy i rozrodczy
Catchy hasło

 1. Parametry
 2. Badanie moczu
 3. Wpływ czynników zewnętrznych na dane parametry
 4. Możliwe interpretacje

Niedobory i stany krytyczne
Catchy hasło

 1. Kiedy odsyłać do lekarza lub dietetyka

Połącz kropki

Nabierz pokory

holistycznie zaopiekuj się pacjentem.

Aldona Gajek

Instruktorka

Ukończyłam kierunek analityka medyczna w Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera. Po pięcioletnich studiach uzyskałam tytuł diagnosty laboratoryjnego.

Jeśli zastanawiasz się, kto bada Twoją krew… i nie tylko, to właśnie ja! Oczywiście nie wszędzie.
 
Kobieta w laboratorium powstała z chęci edukacji pacjentów. Nie każdy wie, że na czczo to znaczy 8-12 godzin od ostatniego posiłku. Wiedza o zakazie seksu na 24h przed badaniami też nie jest powszechna!
 
W sieci dzielę się wiedzą, która pokaże Ci jak głupio nie umrzeć! Czyli na coś, czego można było uniknąć regularnymi badaniami. Zwracam uwagę na potencjalnie niegroźne wpływy codziennych substancji, które mogą sprawić, że Twój wynik będzie niewiarygodny. W nurcie trendu na poznawanie siebie ja pozwalam poznać siebie od środka, i to dosłownie! Dostarczam niezbędnej wiedzy z badań laboratoryjnych. Wskazuję, jakie badania wykonać na początku, jak się do nich przygotować i jak je odczytać i nie dostać zawału!

Dlaczego powstało to szkolenie?

Badania laboratoryjne są ciekawe same w sobie. Ci bardziej zaawansowani bez oglądania i rozmowy z pacjentem są w stanie określić, jaką pacjent stosuje dietę. Fizjoterapeuta to też zawód medyczny i uważamy, że mają tak bliski kontakt z pacjentem, a często będący jedynym punktem styku ze specjalistą, powinien mieć o badaniach laboratoryjnych jakieś pojęcie.

Co Ci da to szkolenie?

Dowiesz się, jakie badania zasugerować, jak przygotować do nich pacjenta, jak je odczytać i co może z nich wynikać. Dowiesz się też, kiedy badań robić nie trzeba, a kiedy bardzo warto. Zyskasz wiedzę o tym, do kogo skierować pacjenta na dalsze konsultacje. Mówiąc wprost – zwiększasz skuteczność swojej terapii, bo już nie pominiesz i nie zbagatelizujesz problemów pacjenta.

Jest taka sprawa

Pacjenci często zarzucają lekarzom i innym specjalistom, że działają tylko w swoim rewirze i nie szukają szerzej. Dzięki temu szkoleniu Ty wydostaniesz się z grupy tych specjalistów. Fajne jest pojmować pacjenta jako c(i)ałość, a nie jako bolący brzuch, czy głowę. To szkolenie pozwoli Ci połączyć kropki i… wiedzieć, gdzie pacjenta odesłać. Dla przychodzącej do Ciebie osoby, to wartość dodana – pokazujesz, że nie boisz się konsultować, patrzysz szerzej i wiesz, gdzie inny specjalista wesprze Twoją terapię i razem z pacjentem doprowadzicie do jej większej skuteczności.

NEURO

Kręgosłup

+

CZŁOWIEK OD ŚRODKA

badania laboratoryjne dla fizjoterapeutów

Kup w pakiecie taniej!

1149 zł

1289 zł

Sprzedaż:

1 – 9 Czerwca