Dorota Kalwajt

Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną. Posiadam 2 specjalizacje – pierwszą z pediatrii, drugą z rehabilitacji medycznej. 4 lata studiowałam medycynę na Akademii Medycznej w Petersburgu. Od ponad 20 lat jestem zafascynowana medycyną holistyczną.

Jestem jedyną instruktorką neurokinezjologii w Polsce. Na kursach na całym świecie stale zgłębiam wiedzę na temat wpływu przeżyć i emocji na nasze zdrowie, aby jak najskuteczniej pomagać moim pacjentom i dzielić się najnowszymi technikami kinezjologicznymi z kursantami Akademii.

Wieloletnie zainteresowanie kinezjologią i jej metodami testowania procesów w ciele zaowocowało ukończeniem przeze mnie wielu międzynarodowych renomowanych programów, jak m.in.: Pogłębiony Kurs Kinezjologii w Moskwie z kursem instruktorskim International Kinesiology College, kursy Neuroenergetycznej Kinezjologii Hugo Tobara, psychoterapeutycznej kinezjologii oraz kursy z kierunku SIPS Iana Stubbingsa.

Jest licencjonowanym instruktorem metody Touch for Health® „Dotyk dla zdrowia” – jako jedyna osoba w Polsce posiada wiedzę i certyfikat uprawniające do przeprowadzenia wszystkich 4 stopni kursu, oraz kursów neuroenergetycznej kinezjologii Hugo Tobara: „Brain Formatting”, „Physiology Formatting”, „Równoważenie wg 5 elementów”, „Metafory czakr”, „Podstawy kinezjologii”. Jest autorką warsztatów nt. emocji nieświadomych i podświadomych, pracy z transgeneracyjnymi programami i wielu innych.

Znajdziesz mnie także tutaj: